ان کامپیوتینگ – Ncomputing

slider-ncomputing

 

ان کامپیوتینگ

Ncomputing

شرکت NComputing یکی از بزرگ‌ترین عرضه کنندگان Zero Client در دنیا می باشد که از سال 2004 میلادی با عرضه ی Access Terminal برای اولین بار پروتکل WoIP را برای اتصال این ترمینال ها به یک Host PC  یا Server دردنیا عرضه کرد و از پیشتازان و پرسابقه ترین بازیگران عرصه ی مجازی سازی محسوب می شود.
شرکت NComputing در 140 کشور دنیا با بیش از 50 هزار مشتری و حدود 20 میلیون کاربر در روز ، سریع ترین میزان رشد را در میان شرکت های فعال در زمینه ی مجازی سازی کامپیوتر های رومیزی داشته است.
خدمات  NComputing مشتریان بزرگ و کوچک بسیاری را در بازار ها و زمینه های کاری گوناگون ، با کاربری های متنوع در حوزه های آموزشی ، دولتی  و بخش های مختلف صنعت تحت پوشش خود قرار داده و به آن ها این امکان را می دهد تا تجربه ی کاربری خود را به دیگران نیز انتقال دهند.
فن‌آوری‌ مبتکرانه‌ی NComputing که مفتخر به دریافت جوایز بین المللی متعددی نیز گردیده است ، امروزه تجربه‌ی یک عملکرد کاملاً مناسب و کارا ، اقتصادی و ارزشمند را در اختیار کاربر قرار می دهد.

NComputing یکی از بزرگ ترین و کامل ترین شرکت های تولید کننده Zero Client در دنیا شناخته شده است که می تواند به راحتی با پروتکل های شرکت های مختلف اعم از Microsoft، Citrix و VMware هماهنگ شده و لذت کار با Desktop Virtualization را با سرعت، دقت و کیفیتی باور نکردنی به ارمغان آورد.