شرکت راهکار پردازش باتیس در سال 1391 و با هدف مشارکت فعال در زمینه تامین و تجهیزکردن مراکزانفورماتیک کشور تاسیس گردید و فعالیت خود را با دریافت گواهی فعالیت صنعتی از وزارت صنایع و معادن و با مونتاژ سالانه 20 دستگاه سرور و 200 دستگاه رایانه آغاز نمود.این شرکت با بکارگیری نیروهای متخصص و استفاده از تجهیزات پیشرفته‌ی کمپانی‌های معظــم HP ,Cisco ,Juniper  و … توانسته است بخش عمده‌ای از نیازمندی‌های سخت‌افزار دستگاههای دولتی و خصوصی کشور را با ارائه پیشرفته‌ترین تجهیزات سخت‌افزاری و انجام ده ها پروژه ملی تامین نماید و اطمینان کامل مشتریان خود را در کارائی، پایداری و اتکاء پذیری بستر ICT  فراهم نماید.گسترش روزافزون صنعت IT و نیاز به ارائه خدمات تخصصی در زمینه ایجاد مراکز ذخیره‌سازی انبوه اطلاعات (Data Center) و شبکه‌های کامپیوتری در کشور سبب شد تا در چند سال اخیر این شرکت عمده فعالیت خود را به این دو امر مهم معطوف نماید. در این راستا پروژه‌های متعددی به دست کارشناسان توانمند این شرکت در نهادها و ارگانهای مختلف دولتی و خصوصی با موفقیت کامل به انجام رسیده و همواره رضایت کامل کارفرمایان را در پی داشته‌است.

نیاز مشتریان ما :

شرکت راهکار پردازش باتیس در طول کلیه مراحل فعالیت خود با در پیش گرفتن سیاست راهبردی «تخصص، تجربه و نوآوری» سعی بر آن داشته است که در هر مرحله‌ای با در نظر گرفتن نیازهای مشتریان آخرین دستاوردها در زمینه IT را به آنان ارائه نموده و نقش بسزایی را در ارتقاء سطح سخت‌افزار در کشور ایفا نماید.

تحقیق و توسعه :photodune-6670322-typewriter-m-480x480

این مجموعه جهت دستیابی به دانش روز دنیا و همگام ساختن خود با تغییرات شگرف و سریع فناوری اطلاعات و ارتباطات اقدام به تشکیل واحد تحقیق و توسعه نموده و با بکارگیری متخصصین خبره در این واحد سعی بر شناسایی آخرین دستاوردهای IT در دنیا و بررسی راهکارهای بکارگیری و بومیسازی آنها در کشور می‌نمایند.

اخذ مدارک بین المللی :

این شرکت علاوه بر بهره‌گیری از آخرین دستاوردهای صنعت IT در دنیا همواره تاکید خاصی بر دانش نیروی انسانی خود داشته و به همین منظور برنامه‌های آموزشی منظمی را برای ارتقاء دانش فنی پرسنل خود در نظر گرفته است. شایان ذکر است که تعداد زیادی از متخصصین این شرکت موفق به اخذ مدارک معتبر بین‌المللی نظیر MCITP، CCNP، MCSE و … از کمپانی‌های مطرح دنیا شده‌اند.